fbpx
Krepšelis

Nemokamas Pristatymas Nuo €30

ES Sertifikuotos Odos Priemonės

Nemokamos Dermatologo Konsultacijos

Apie mus

Pradėjome nuo drąsios vizijos – sukurti prekės ženklą, kuris vertintų ir gerbtų jūsų odos ir mūsų planetos gerovę. Mes atrinkome iš gamtos galingiausių ingredientų sukurtus produktus, nustatėme saugias alternatyvas ir naudojome mokslu grįstus sprendimus, kad atskleistume ir kartu pasiektume norimus odos rezultatus. Mūsų visų revoliucinis požiūris į grožį šiandien yra aktualesnis nei bet kada, kai mes stengiamės priimti sprendimus, kurie padėtų sumažinti mūsų poveikį aplinkai.

Mes prekiaujame produktais, sukurtus atsižvelgiant į jūsų tikrąją grožio rutiną. Pas mus rasite odos priežiūros, makiažo, kūno priežiūros prekes, kurios visos kruopščiai atrinktos dermatologų su kuriais bendradarbiaujame.

Mes norime sukurti grožio bendruomenę, kurioje viskas, ką naudojame yra patikrinta ir išbandyta. Mes prekiaujame produktais, kuriuos rekomenduojate jūs. Mes tikime, kad grožis yra unikalus, mes tikime, kad grožis yra įdomus – kad ir kur būtumėte.

Malonu susipažinti! Dabar, kai esate čia, apsižvalgykite. Susipažinkite su mūsų produktais, pamatykite, kaip jie veikia, ir parašykite mums, ką galvojate.

Veido odos priežiūros priemonės
Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas nuo €30

Grąžinimo garantija

14 d. prekių grąžinimo garantija

Kokyiškos priemonės

ES sertifikuotos odos priemonės

Saugus atsiskaitymas

Saugus atsiskaitymas el. bankininkyste